Destek ve Kalite Müdürü
26 Mart 2024


3

Destek ve Kalite Müdürü
Bülent CAVLI
 

 

           Bülent CAVLİ, 1969 yılında Kars ili Susuz ilçesinde doğdu.  İlk ve orta okulu Kars da okudu, Lise eğitimini zincirli kuyu yapı meslek lisesinde okudu, Beykent Üniversitesi Teknik Meslek Yüksek Okulu Ön Lisans, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Lisan bitirdi.

           Memuriyete 08.01.1991 tarihinde SSK. Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları E.A.H başladı burada çeşitli birimlerde memur olarak çalıştı, daha sonra işletme amir yardımcısı, işletme amiri ve taşınır kayıt ve kontrol yetkilisi görevlerini yürüttü. 2011-2015 yıllarında S.B.Ü Kanuni Sultan Süleyman E. A. Hastanesi açılış çalışmalarında görev aldı burada teknik hizmetler koordinatörü, taşınır kayıt ve kontrol yetkilisi görevlerini yürüttü. 2015-2022 yılında S.B.Ü Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A. Hastanesinde Destek ve Kalite Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

           2007 Yılında RA Danışmanlık Eğitim Hizmetleri tarafından düzenlenen İSO 9001-2000 kalite yönetim sistemi JCI hastane akreditasyon standartları eğitimi, Türk Standartları Enstitüsü kalite yönetim sistemi temel eğitimi, Türk Standartları Enstitüsü iç kalite tetkiki eğitimi, kontrollü dokümantasyon/ süreç yönetimi iyileştirme eğitimi programlarına katılarak sertifika aldı. 2008 Yılında Boğaziçi Üniversitesi tarafından düzenlenen sağlık kuruluşlarında akreditasyona yönelik tıbbi cihaz kalibrasyon ölçümlerinin önemi konulu eğitime katılarak sertifika aldı, 2017 yılında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetler Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen erişilebilirlik eğitimine katılarak sertifika aldı. 2021 yılında Technıcal Unıversıty Of Amerıca AUTOCAD  eğitimine katılarak sertifika aldı.

           Evli ve iki erkek çocuk babası olan Bülent CAVLİ,  2022 Eylül Ayında SBÜ. İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon E.A Hastanesine Destek ve Kalite Müdürü olarak atanmış olup halen aynı görevi yürütmektedir.